сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 79
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Никогаш не требаше да излезе од спалната соба: Пејачката скршена по протекувањето на секс снимката со возачот на Формула 1 (ВИДЕО)

Никогаш не требаше да излезе од спалната соба: Пејачката скршена по протекувањето на секс снимката со возачот на Формула 1 (ВИДЕО)

Светскиот шампион во Формула 1 Луис Хамилтон и Никол Шерцингер по осумгодишната врска раскинаа во 2015 година, но пред неколку денови светот повторно се присети на парот поради нивната секс снимка.

Како што пренесува „Дејли Меил“ хакери објавиле видео снимка на која се гледа како Хамилтон ја бакнува и гали Никол во креветот.

Домашното видео е снимено со мобилен телефон, а како што тврди пејачката никогаш не требало да излезе во јавноста.

-На Никол и е скршено срцето откако видеото протече во јавноста, вели за странските медиуми извор близок до пејачката.

Инаку по нивната разделба, возачот сега е во врска со руската Ким Кардашијан, Анастасија Квитко, која тврди дека не направила ниту една пластична операција на себе.

 

View this post on Instagram

 

Good morning to my lovely fans 🌼🧡

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Good morning ☀️ Swimsuit @prettylittlething

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Коронавирус