среда, 18. мај 2022. Вести денес: 8
home Познати

Никогаш не биле поубави, Омер и Дефне се сакаат и во друг филм (ФОТО)

Никогаш не биле поубави, Омер и Дефне се сакаат и во друг филм (ФОТО)

„Време за среќа“ е насловот на новиот филм каде играат славните турски актери Бариш Ардуч и Елчин Сангу.

Премиерата на филмот е закажана за 10-ти ноември, а пред големата премиера на интернет покрај најавниот тизер веќе се појавија и нови фотографии од неколку сцени.

Во новиот филм Бариш е голем заводник кој цели девојките да ги однесе во кревет, а пак Елчин ќе се потруди да му ги смени принципите.

Ги запознавме во улогите на Омер и Дефне во серијата „Вљубениот ерген“.

Извор-Вистина

Најнови вести

Коронавирус