вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 84
home Познати

Никогаш не биле поголеми: Силиконите на Ана Кораќ наликуваат на две атомски бом*и, едвај се додржаа на место во свилениот фустан (ФОТО)

Никогаш не биле поголеми: Силиконите на Ана Кораќ наликуваат на две атомски бом*и, едвај се додржаа на место во свилениот фустан (ФОТО)

Старлетата и некогашна учесничка во многу реално шоуа Ана Кораќ секојдневно ги изненадува своите фанови со бомбастични фотографии од нејзиното тело, особено градите.

Истото се случи и овој пат кога старлетата сподели фотографија на која нејзините силикони едвај се држеа на место.

Таа позирајќи во долг портокалов свилен фустан сакаше да ја покаже витката става, но наместо тоа предизвика стотици коментари на сметка на своите џиновски силикони кои српските медиуми ги опишаа како атомски бомби.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 (@ana_korac)

Најнови вести

Коронавирус