недела, 16. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Никако да се смири: Ана Кокиќ по разводот тотално го промени изгледот, слаба страна и е косата (ФОТО)

Никако да се смири: Ана Кокиќ по разводот тотално го промени изгледот, слаба страна и е косата (ФОТО)

Српската пејачка Ана Кокиќ никако да се смири по разводот.

Таа неодамна ги занеми сите кога се појави со кратка коса на себе, но тоа време очигледно не е минато за неа, а косата речиси секогаш и била слаба страна, пишуваат српските медиуми.

Истото се случи и овој пат кога таа се одлучи за драстична промена.

Имено таа сега иако има долга коса сепак се одлучи за шишки со што речиси целосно и се промени изгледот и лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic)

Таа само неколку дена претходно ја бојадиса и косата во светла нијанса, а вгради и вештачки прамени на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic)

Најнови вести

Коронавирус