четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ни беа омилени близнаци пред 19 години: Вака денес изгледаат Брендон и Бренда (ФОТО)

Ни беа омилени близнаци пред 19 години: Вака денес изгледаат Брендон и Бренда (ФОТО)

Од завршетокот на серијата „Беверли Хилс“ поминаа 19 години, а како што е познато, на големо се подготвуваат новите епизоди од ова остварување што беше популарно во 90-тите години од минатиот век.

Додека фановите очекуваат што ќе се случи со популарните ликови, Шенон Доерти, која ја глуми Бренда Волш, објави заедничка фотографија со колегата Џејсон Присли, кој во серијата беше нејзиниот брат Брендон Волш.

-И само така, близнаците се вратија, напиша актерката во описот.

 

View this post on Instagram

 

And just like that, the twins are back.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Најнови вести

Коронавирус