среда, 7. декември 2022. Вести денес: 129
home Познати

НЕВИДЕН ХИТ: На среде емисија и падна забот! Таа не знаеше што ја снајде па почна да го бара, а потоа… (ВИДЕО)

НЕВИДЕН ХИТ: На среде емисија и падна забот! Таа не знаеше што ја снајде па почна да го бара, а потоа… (ВИДЕО)

Забележавме дека водителите изгубија сè за време на програмата, тоа беше претежно пријатно за око, но Соња Кортес „ја сврте играта“ затоа што изгуби заб за време на шоуто!

Парагвајката е водителка на многу гледаната емисија „Знам сè“, но додека танцуваше во студиото и зборуваше во камерата, одеднаш и падна заб!

После шоуто, Соња Кортес тврдеше дека станува збор за бонбона, сепак, од Месечината може да се види таква дупка меѓу забите!

Изгледа дека стоматологот не заврши одлична работа, и како сето тоа изгледаше, погледнете го клипот подолу.

Извор: ПОПАРА

Qatar 2022