четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 83
home Познати

Неверојатно провокативно видео на Карди Би и Кајли Џенер

Неверојатно провокативно видео на Карди Би и Кајли Џенер

Раперките Карди Би и Меган д Сталион денес презентираа видео за дуетот „WAP“, кое го објавија на почетокот од оваа недела, во кое се појавува и Кајли Џенер.

Визуелно интригантното видео предизвика контроверзии на Интернет, а Карди Би изјави дека станува збор за „цензурирана“ верзија на оригиналот.

И во видеото, покрај двете раперки, има и големи изненадувања: пред сè, настапот на Кајли Џенер, а тука се и шпанската пејачка Розалија, Нормани, Руби Роуз, Сукихана и Мулато.

Погледнете го видеото подолу:

Најнови вести