петок, 3. декември 2021. Вести денес: 71
home Познати

Неверојатно на што сѐ се подготвени: Поранешното момче на Накова му дало 500 евра на новинарот Зоки – Фаци за да ја направи позната!

Неверојатно на што сѐ се подготвени: Поранешното момче на Накова му дало 500 евра на новинарот Зоки – Фаци за да ја направи позната!

Новинарите Зоран Василевски – Фаци и Васко Спасовски открија шокантни детали поврзани со лични искуства од нивната кариера, меѓу кои и детали за тоа на што се’ се подготвени анонимците за да станат познати?

На домашната естрада врие од таканаречени „новокомпонирани ѕвезди“. Секој сонува да стане познат, но која е цената за успех и популарност? На што се’ се подготвено одредени анонимците за да станат славни , познати, селебрити?

Дали газат преку „живи луѓе“, а неретко и преку соптвеното достоинство, само за да добијат насловна страница во некој печатен магазин, наслов и сторија во портал или прилог во ТВ емисија?

Tокму на овие прашања тимот на естрадниот ТВ магазин „Бекстејџ“ се обиде да добие одговори, а нивни соговорници беа неколку естрадни новинари меѓу кои Васко Спасоски и Зоран Василевски – Фаци

Василевски во еден момент откри дека пред 13 години тогашното момче на Александра Накова му дал плико со 500 евра и побарал од него да ја направи старлетата позната.

Што се открија претставниците на естрадната седма сила, погледнете во видеото во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус