четврток, 26. јануари 2023. Вести денес: 188
home Познати

Неверојатна трансформација: Омилената актерка од комедиите ослабна 35 килограми! (ФОТО)

Неверојатна трансформација: Омилената актерка од комедиите ослабна 35 килограми! (ФОТО)

Мелиса МекКарти, која публиката ја запозна како симпатична буцка, главно од комедии, на последните фотографии изгледа скоро непрепознатливо.

Додека актерката тврди дека нејзината тежина засекогаш ќе паѓа и расте, се чини дека последната година значително ослабнала.

Иако американските таблоиди пишувале дека глумицата ослабнала за улогата во новиот филм, биографската драма „Can You Ever Forgive Me“ тоа е само делумно точно.

Who you gonna call? #ghostbusters

A post shared by Melissa McCarthy (@melissamccarthy) on

Имено, „Life And Style Mag“ известува дека ослабнала 35. килограми, постепено за повеќе од една година, но не за новата улога.

-Ќе имам повеќе, ќе имам помалку, веројатно до крајот на животот. Работата е во тоа, ако е тоа најинтересно за мене, подобро да се откажам од ова и да одам да работам на фарма за лаванда некаде во Минесота,  открила што мисли за тоа прашање.

Освен тоа додала и дека „совршената фигура“ е само мит.

„Знам некои од тие жени од списанијата, кои ги нрекуват совршени или чии задници се наводно најдобри, а често така не ми изгледаат во стварноста“.

Најнови вести