сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Неверојатна промена: Катарина Ивановска премина во групата на русокоси

Неверојатна промена: Катарина Ивановска премина во групата на русокоси

Манекенката Катарина Ивановска премина во русокоси! Убавицата реши да екпериментира малку со изгледот и да направи промена на себе која што никој не ја очекуваше, па така сега е дел од семејството на русокоси дами за кои се зборува дека најдобро знаат да се забавуваат.

Убавицата со новиот имиџ се пофали на Иннстаграм каде објави видео на кое заводливо со насмевка на лицето позира со фризурата.
Како вам ви се допаѓа оваа промена на Катарина?

Коронавирус