недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 92
home Познати

НЕСРЕЌЕН СЛУЧАЈ, ЗА СРЕЌА БЕЗ ПОСЛЕДИЦИ: Иванка Трамп со даска са сурфање го удри во глава својот син (ФОТО)

НЕСРЕЌЕН СЛУЧАЈ, ЗА СРЕЌА БЕЗ ПОСЛЕДИЦИ: Иванка Трамп со даска са сурфање го удри во глава својот син (ФОТО)

„Денот на мајката“ за Иванка Трамп би можел да биде трагичен, кога таа со своите три деца заминала на приватен курс за сурфање во Мајами.

Имено, таа со даска за сурфање дирекно во глава го удри својот помал син Теодор.

За среќа, несреќниот случај помина без било какви последици, и курсот продолжи по предвиденото темпо.

ЕУРО 2020

Македонија