понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Нервозна и остра: Вака се однесуваше Карлеуша со кандидатите во „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Нервозна и остра: Вака се однесуваше Карлеуша со кандидатите во „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

За разлика од останатите членови на жирито, Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ пристигнала 10 минути подоцна, а таму ја чекаа новинарите бидејќи целото внимание е свртено кон неа по смртта на нејзината мајка.

Како придружба таа го имаше менаџерот Зоран Бирташевиќ и пријателката Јована Дакиќ.

Сите забележаа дека е многу поразичка и недоставува енергијата и харизмата со која плени.

За време на снимањето не ги тргнала темните очила, а како што пишуваат српските медиуми, кон кандидатите била доста остра.

Исто така целиот ден била нервозна, па останатите колеги и посветиле повеќе внимание за да изгледа нормално пред камерите.

Извор: vistina.com.mk

Најнови вести

Коронавирус