вторник, 26. септември 2023. Вести денес: 61
home Познати

Непрепознатливата Џенифер Лопез се здебели- се појави на улица со мрсна коса и бeз шминка (ФОТО)

Непрепознатливата Џенифер Лопез се здебели- се појави на улица со мрсна коса и бeз шминка (ФОТО)

Додека чекорат по црвениот тепих, многу од ѕвездите изгледаат речиси совршено, но кога папараците ќе ги уловат далеку од сјајот и гламурот, во приватниот живот, без шминки и рефлектори, дури тогаш има што да се види.

Таков е случајот со популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез, која е видена со своето момче Алекс  Родригез како излегува од една клиника.

Таа е облечена во тесни хеланки кои ги истакнаа нејзините облини, а се чини дека Џеј Ло во псоледно време се здебелила.

На себе немаше ни трошка шминка, што вешто го прикри со очилата, а кога фризурата е во прашање, очигледно не стигнала да ја измие косата.

Џенифер Лопез важи за една од најсексапилните дами во Америка, па веќе започнаа критиките дека ова воопшто нема да им се допаѓа на нејзините фанови, додека други истакнуваат дека овој нејзин потег е исклучутелно храбар, бидејќи ги поттикнува жените да бидат свои и посакувани без модни додатоци, скапа гардероба и козметика.