среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Непрепознатлива: Некогаш згодна риба, сега „буцка“ на која веќе никој не се врти- Милица Тодоровиќ изненади со вишокот на килограми

Непрепознатлива: Некогаш згодна риба, сега „буцка“ на која веќе никој не се врти- Милица Тодоровиќ изненади со вишокот на килограми

Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна се најде во центарот на вниманието по скандалот со својот зет за сестра кои наводно ја украл пејачката на која и беше долгогодишен менаџер.

Екипата на српската емисија „Папарацо Лов“ ја следеше пејачката овие денови и открија детали кои ги збуни фановите.

Имено тие беа изненадени од снимките кои беа пуштени во емисијата и нејзините вишокот на килограми.

Пејачката била уловена со пејачот и нејзин близок пријател Стеван Анџелковиќ, по што веднаш фановите ја запрашаа дали навистина се погледнала во огледало.

Коронавирус