петок, 23. јули 2021. Вести денес: 165
home Познати

Непрепознатлива – Јелена Карлеуша од болка за Дивна ја скрати косата, а сега го направи и ова

Непрепознатлива – Јелена Карлеуша од болка за Дивна ја скрати косата, а сега го направи и ова

Јелена Карлеуша денес се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ и сите ги изненади со новиот изглед.

Фото: Зоран Илиќ, РАС Србија 

После смртта на својата мајка Дивна пејачката ја скрати косата, меѓутоа после помалку од еден месец одлучи повторно да го промени имиџот.

Таа денес на снимањето на новата епизода од снимањето се појави со суканици на главата, додека на себе имала провидна зелена маица, но и панталони во иста боја.

Коронавирус