сабота, 10. април 2021. Вести денес: 51
home Познати

Непрепознатлива: Да ја сретнете во живо ќе се изненадите- Карлеуша се фотографираше без грам шминка и со новиот имиџ (ФОТО)

Непрепознатлива: Да ја сретнете во живо ќе се изненадите- Карлеуша се фотографираше без грам шминка и со новиот имиџ (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша ги изненади фановите откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која нема ниту грам шминка на себе.

Имено пејачката сакаше да се пофали дека го променила имиџот, па откако ја покажа новата фризура која и е омилена, се пофали и дека нема ниту грам шминка на себе.

-Без шминка и плави очи. Само јас и мојата омилена фризура, напиша Карлеуша под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

No make up, no blue eyes ??‍♀️ Just me and my favorite hair style

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус