сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Неподвижно лежи во болнички кревет: Вака изгледа новата девојка на Дарко Лазиќ која ја прет*па без причина, еве каде настанал хаосот

Неподвижно лежи во болнички кревет: Вака изгледа новата девојка на Дарко Лазиќ која ја прет*па без причина, еве каде настанал хаосот

Иако двајцата демантираа, српските медиуми дојдоа до фотографии по меѓусебната тепачка помеѓу Дарко Лазиќ и неговата девојка Барбара Бобак.

Како што се гледа на фотографиите, Барбара носи помагало околу вратот по здобиените повреди од пејачот.

Таа била итно примена во една болница, додека пејачот цело време стоел на страна и оставил докторите да си ја вршат работата.

Имено се започнало кога тие од една роденденска прослава тргнале да си одат дома, па наместо тоа настанал хаосот.

Дарко и Барбара жестоко започнале да се расправаат и започнале да се навредуваат, по што следувало и физичка пресметка.

Според информациите на сведоците и двајцата биле под дејство на алкохол, а продолжиле да се тепаат и кога влегле во автомобилот, по што Дарко започнал да лупа насекаде во него.

Коронавирус