вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 144
Во живо

Свечена конференција по повод 25 години ОК на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорче Петров

home Познати

Неодоливо: Сашко Коцев објави уникатна фотографија со ќеркичката! (ФОТО)

Оваа 2018 година за актерот Сашко Коцев почна поразлично од сите останати, а причината за тоа е што ја дочека и почна со најголемото богатство во своите раце – ќеркичката Јоана, објавува Вистина.мк
Неодоливо: Сашко Коцев објави уникатна фотографија со ќеркичката! (ФОТО)

Оваа 2018 година за актерот Сашко Коцев почна поразлично од сите останати, а причината за тоа е што ја дочека и почна со најголемото богатство во своите раце – ќеркичката Јоана, објавува Вистина.мк

Сашко и неговата сопруга Смилјана кон средината на месец октомври минатата година се остварија во улога на родители.

Сега, по речиси три месеси од нејзното доаѓање на свет, тато Сашко реши Новата година на своите следбеници и пријатели на социјалните мрежи да им ја честита со една уникатна фотографија со неговата најголема љубов, односно фотографија од неговата рака и нејзиното малечко и слатко стапалце.

Како што е редот и за се останато што објавува на својот профил, така и овој пат, за оваа неодолива фотографија тато Сашко и неговата наследничка добија илјадници лајкови.

Qatar 2022