понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 162
home Познати

Неодолив танц на Теа Таировиќ во костим за капење кој го помати умот на посилниот пол (ВИДЕО)

Неодолив танц на Теа Таировиќ во костим за капење кој го помати умот на посилниот пол (ВИДЕО)

Пејачката Теа Таировиќ не престанува да ја провоцира публиката со провокативни изданија.

Пејачката повторно на својот Инстаграм профил објави видео на кое танцува во костим за капење. Следеа бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Така, на тој начин уште подобро ја промовираше својата нова песна „За една ноќ“, која, според прогнозите, публиката нема да има слушаност како песната „Ајде“, што вусшност ја прослави оваа пејачка.

Теа претходно се натпреваруваше во „Ѕвездите на Гранд“, а потоа правеше концерти со покојниот Шабан Шаулиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

Локални избори 2021