четврток, 22. јули 2021. Вести денес: 204
home Познати

Неодговорна мајка: Поради овие фотографии Анабела фановите ја распнаа на крст- свесна ли си што и правиш на ќерка си?

Неодговорна мајка: Поради овие фотографии Анабела фановите ја распнаа на крст- свесна ли си што и правиш на ќерка си?

Јавноста овие денови е во неверување од фотографиите и видеата кои ги сподели српската пејачка Анабела Атијас.

Имено таа по излегувањето од реалното шоу Задруга им посвети повеќе време на својот сопруг и ќерка па реши да сподели со фановите како се возат во автомобил.

Сепак снимките на Анабела повеќе предизвикаа гнев кај фановите отколку радост.

Коментарите дека Анабела додека има врзано појас на себе нејзината ќерка нема само се нижеа.

-Важно е она да е врзана, додека лета со автомобилот, а Бланкица? Каква мајка, се само дел од реакциите на социјалните мрежи.

Коронавирус