четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 58
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Познати

Неодамна новинар ја запраша Емина доколку би имала корона, а сега во живо им се обрати на фановите- овие зборови на сите им значат

Неодамна новинар ја запраша Емина доколку би имала корона, а сега во живо им се обрати на фановите- овие зборови на сите им значат

Пејачката Емина Јаховиќ денеска преку својот Инстаграм профил во живо со фановите сподели неколку работи поврзани со неа и коронавирусот кој хара низ целиот свет.

-Ова се моите стари фармерки ги облекувам секој ден како би проверила дали сум претерала со јадењето секојдневно. Доколку ми се тесни значи дека дошло до задржување на течностите и дека сум внела многу повеќе сол отколку што е потребно, започна да раскажува пејачката на фановите.

 

View this post on Instagram

 

🌬 #sundayrunday

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Таа ги советуваше дека и тие треба да набават свои фармерки.

-Јас секојдневно внесувам цинк и витамин Ц и тоа им го препорачувам на сите, ние навистина мораме да ја направиме нашата кожа здрава и блескава, додава таа.

 

View this post on Instagram

 

Set a goal that makes you want to jump out of bed in the morning.😁 #newday #newmusic

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Пејачката овие совети ги даваше и на српски и на турски јазик за да ја разберат сите,

Инаку неа неодамна новинар ја запраша и која позната пејачка би ја заразила доколку би имала коронавирус, а ова видео веднаш потоа стана вистински хит низ целиот регион.

 

View this post on Instagram

 

Nght Nght 🥂 #milano

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Парламентарни избори 2020