четврток, 1. октомври 2020. Вести денес: 142
home Познати

Неочекувано голо издание на популарната пејачка: Таа ретко објавува експлицитни фотографии, но сега го направила токму тоа

Неочекувано голо издание на популарната пејачка: Таа ретко објавува експлицитни фотографии, но сега го направила токму тоа

Градите ѝ се во преден план. Пејачката Рита Ора позната е по скандалозните, а некогаш и провокативни изданија, но од друга страна не е чест случај да ги споделува своите голи фотографии на социјалните мрежи.

Но, овој пат на својот Инстаграм профил таа објавила провокативна фотографија на која позира во бела долна облека.

Популарната Албанка оваа фотографија ја споделила со своите 16 милиони следбеници на која позира во бел проѕирен градник и гаќи.

 

View this post on Instagram

 

❄️ @andasaku

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Рита позира во заводливо издание, а акцентот го ставила на бујното деколте и затегнатиот стомак.

Таа исто така е впечатливо нашминкана, а доза на дополнителен сексапил ѝ дава црвенот кармин на нејзините усни.

Не е ни чудно што оваа фотографија го “запалила“ Инстаграм и привлекла милиони лајкови, коментари и пофалби упатени кон неа.

Најнови вести

Коронавирус