петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Неочекувана реакција: Рада Манојловиќ очи во очи со колешката која сака да има дете со Харис

Неочекувана реакција: Рада Манојловиќ очи во очи со колешката која сака да има дете со Харис

Пејачката Рада Манојловиќ се сретна со колешката Александра Тадиќ Ципка, кој рече дека би му родила бебе на пејачот Харис Берковиќ –момчето на Манојловиќ.

Потсетуваме, Александра рече за Харис дека е убав и згоден, па дури и дека изгледаше како да е „оган“ во креветот. По ваквата изјава дојде ред пејачките се се сретнат очи во очи.

На изненадување на сите, Рада и Александар се прегрнале и се бакнале.

„Сега, кога таа ми пријде и кога видов колку е убаво изгледа, и реков дека ми е драго што таквите девојки „фрлаат око“ на моето момче“, рече Рада, додека Ципка додаде дека отсекогаш ја сакала повеќе од Харис.

„Прекрасна жена која зрачи со харизма и мора да биде сакана од сите“, возврати Александра на комплиментите.

Најнови вести

Коронавирус