сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 96
home Познати

Необично издание: Пејачката се појави во овој фустан, а сите се согласија дека и е најголема модна грешка досега (ФОТО)

Необично издание: Пејачката се појави во овој фустан, а сите се согласија дека и е најголема модна грешка досега (ФОТО)

По повод доделување на Билборд наградите во Лас Вегас, на црвениот тепих прошетаа многу дами во најразлични комбинации, а меѓу нив и Кристина Агилера.

Кристина за оваа прилика избра долг црн фустан, со долга„опашка“ која се влечеше зад неа.

Агилера со избор на оваа креација, според медиумите ја однесе титулата за најлошо облечена личност на вечерта.

Погледнете како изгледаше:

Коронавирус