вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 31
home Познати

Немирната кошула и го откри деколтето до папокот – овој дел буквално ќе ве хипнотизира, еве како се појави Цеца на снимањето на „Гранд“

Немирната кошула и го откри деколтето до папокот – овој дел буквално ќе ве хипнотизира, еве како се појави Цеца на снимањето на „Гранд“

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска повторно го привлече целото внимание на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“.

Имено Цеца заблеска во целосно бела комбинација со пантолани и кошула на преклоп на која имаше и каиш на половината.

Но, она што сите го забележаа беше деколтето на пејачката буквално до папок, а во еден момент и ѕирнаа и градите кои и беа стегнати со градник.

Таа носеше и голема бела чанта од брендот „Луј Витон“.

ФОТО: ТЕЛЕГРАФ.РС/ ATA Images