вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Немаше човек кој не подзина: Сораја не сме научени да ја гледаме вака, има тотално нов изглед кој многумина ги остави во шок (ФОТО)

Немаше човек кој не подзина: Сораја не сме научени да ја гледаме вака, има тотално нов изглед кој многумина ги остави во шок  (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ важи за една од најатрактивните и најпровокативните жени на јавната сцена. Од кога се појави во медиумите јавноста ја знае како личност со слободен карактер која често провоцира со своето често голо тело.

Нејзините следбеници на Инстаграм се навикнаа да ја гледаат повеќе соблечена отколку облечена, па затоа со нејзината последна објава буквално немаше некој кој не подзина.

Имено таа во моментов е во Амстердам од каде сподели фотографија закопчана до грло.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

На неа немаше ниту деколте, ниту кратки мини здолништа, напротив таа позираше во дуксер и фармерки со што ги шокираше сите на социјалните мрежи.