понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 49
home Познати

Нема шминка, ниту фризура, а најмалку фотошоп- кога ќе ја видите Карлеуша во ова издание пред суд нема да ја препознаете (ФОТО)

Нема шминка, ниту фризура, а најмалку фотошоп- кога ќе ја видите Карлеуша во ова издание пред суд нема да ја препознаете (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша денеска се појави на суд, а сите она што го зборуваат е дека пејачката никој никогаш не ја видел во вакво издание.

Пејачката освен истакнувањето на својата витка линија во бел точкест фустан со ракави на главата носеше и црна капа, а косата и беше врзана во реп.

Сепак она што ги изненади сите се нејзините рамни чевли на нозете.

Таа на лицето носеше и црна маска која совршено и се вклопи во стајлингот, а на судот се појави поради тужба на еден српски медиум.

Коронавирус