сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Нема шанси да ја препознаете- Цеца замина во свет храм и не се одделуваше од свештеникот- од причината ќе занемете (ВИДЕО)

Нема шанси да ја препознаете- Цеца замина во свет храм и не се одделуваше од свештеникот- од причината ќе занемете (ВИДЕО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ заедно со својата сестра се појавиле во храмот „Св. Сава“ во Белград.

Таму се сретнале со едно свештено лице кое ги прошетало низ храмот, а сето тоа било забележано од камерата на екипата на емисијата „Папарацо лов“.

Пејачката била облечена во потполно лежерна облека, розови тренерки, црни очила за сонце како и носела чанта на себе.

Цеца и нејзината сестра целото време биле во придружба на свештеникот, а како изгледаше тоа од објективот на „Папарацо лов“, како и причината која таа беше во посета на овој храм погледнете во продолжение.

Коронавирус