сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 128
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Нема никаква сличност со Анџелина и Џенифер: Бред Пит во врска со колешка која е 25 години помлада од него (ФОТО)

Нема никаква сличност со Анџелина и Џенифер: Бред Пит во врска со колешка која е 25 години помлада од него (ФОТО)

Откако се разведе од Анџелина Џоли (44), Бред Пит (55) беше поврзуван со многу жени, а последна во серијата беше духовниот советник Сет Хари Калсон.

Сепак,од неодамна актерот се’ повеќе, на истите настани, се појавува со неговата помалку позната колешка Алија Шокат (30).

Ова е актерка со која Бред Пит неодамна бил фатен како се враќа дома после забава. Наводно, парот се дружи со месеци, но сè уште не е ништо сериозно, туку се запознаваат.

Како што пренесуваат странските медиуми, тие имаат многу интереси што ги поврзале, а со тек на време сфатиле дека не можат да бидат само пријатели.

Да потсетиме, Бред се разведе од Ангелина, со која има шест деца, во 2016-та година, и оттогаш официјално не се појави никаде со ниту една жена.

Пред неа Бред беше во брак со Џенифер Анистон.

Коментарите се дека оваа девојка нема никаква сличност со атрактивните Анџелина и Џенифер.

Парламентарни избори 2020