сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Нема некој што не ја познава, особено мажите: Славната порно актерка пронајдена мртва, светот во неверување од причинат за смртта (ФОТО)

Нема некој што не ја познава, особено мажите: Славната порно актерка пронајдена мртва, светот во неверување од причинат за смртта (ФОТО)

Поранешната порно актерка Зои Паркер, која беше номинирана актерка со најдобра секс сцена во 2017 година, е пронајдена мртва. Зои неодамна ја напушти порно индустријата, според „Дејли Стар“, а причината за смртта засега не е позната.

Сепак многумина иако знаат не сакаат да веруваат дека самата посегнала по својот живот.

По напуштањето на порно-индустријата, Зои Паркер се вратила во домот во Тексас за да биде блиску до семејството и започнала нов живот.

Инаку Зои во порно-индустријата влегла на 18 години, а се појавила во повеќе од 120 сцени во периодот од 2014 до 2020 година.

Најнови вести

Коронавирус