петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Нема крај на грижите за бремената Ријана: Уапсено нејзиното момче

Нема крај на грижите за бремената Ријана: Уапсено нејзиното момче

АСАП Роки, момчето на поп ѕвездата Ријана со која чека бебе, е уапсен рано утринава на аеродромот во Лос Анџелес.

Според очевидци, музичарот пристигнал во Лос Анџелес со приватен авион од Барбадос, каде бил на одмор со Ријана. Полицијата го чекала кога слетал, му ставиле лисици и го однеле.

Се вели дека неговото апсење е поврзано со пукање минатата година. Жртвата тврди дека бил застрелан три или четири пати.

Да потсетиме, неодамна овој пар се најде во центарот на случувањата кога на Твитер беше објавено од новинар дека Роки ја изневерил Ријана.

Коронавирус