понеделник, 20. март 2023. Вести денес: 115
home Познати

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ЗА КОЈА ДИВА СТАНУВА ЗБОР: Уште како тинејџерка имаше стил, а денеска е најзгодната пејачка (ФОТО)

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ЗА КОЈА ДИВА СТАНУВА ЗБОР: Уште како тинејџерка имаше стил, а денеска е најзгодната пејачка (ФОТО)

Уште како тинејџерка сакаше да позира пред објективот на камерата, а денеска е една од најзгодните пејачки во регионот која жари и пали на сцената.

Дали ќе ја препознаете на фотографијата?

Станува збор за пејачката Рада Манојловиќ за која многумина велат дека е најзгодната пејачка на „Ѕвездите на Гранд“.

Имено, таа својата кариера ја започна во 2007-ма година во „Ѕвездите на Гранд“ кога и го освои второто место. Во тоа време Рада изгледаше сосема поинаку од тоа како изгледа денеска, а кога се појави на аудицијата на „Ѕвездите на Гранд“ изгледаше како секоја просечна девојка.

Како што минуваа годините и како што растеше нејзината популарност, така пејачката го менуваше својот изглед, по што сега е претпознатлива по својата долга светла коса, кратките здолништа и високите потпетици.

loading...

Најнови вести