среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 140
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Центар

home Познати

Нема да ви се верува: После обидот за самоубиство, српската пејачка откри како заработува за живот (ВИДЕО)

Нема да ви се верува: После обидот за самоубиство, српската пејачка откри како заработува за живот (ВИДЕО)

Некогашната српска пејачка, Дуња Илиќ (28) септември ќе го памти како тежок месец, зато што се обиде да се самоубие, а потоа почина и нејзиниот татко.

Илиќ повеќе не заработува од музиката, а сега живее од „гледање на карти“.

Таа објави видео преку кое на луѓето им објаснува кој е цената за одредена услуга:

-Големо читање чини 40 евра, тука се подразбираат осум прашања од полето на финансиите, семејството, љубовта, кариерата, здравјето… Малото читањее 20 евра и го опфаќа полето на љубовта.

Таа истакна дека заинтересираните можат да и се јават по пат меил, а на ЈуТјуб канлот можат да ги пронајдат нејзините снимки од нејзиното „гледање на карти“.

Локални избори 2021