сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Нема да ви биде добро- вети дека малку ќе ги зголеми градите, а од овие џиновски силикони ќе подзинете- на Луна и испаднаа брадавиците

Нема да ви биде добро- вети дека малку ќе ги зголеми градите, а од овие џиновски силикони ќе подзинете- на Луна и испаднаа брадавиците

Младата пејачка и ќерка на Анабела Џогани, Луна по победата во реалното шоу „Задруга 2“ го оствари еден од своите најголеми сонови, а тоа е да стави силикони на себе.

Таа уште во минатото мечтаеше да има поголеми гради, а истото го направи ова лето откако целиот процес го пренесе пред малите екрани.

Луна овие денови буквално ги извади на мегдан новите силикони промовирајќи за прв пат во длабоко деколте до папокот.

На еден момент во видеото неа и испаднале и брадавиците, а фановите речиси исплакнале очи од овој детаљ, пренесуваат српските медиуми.

Коронавирус