петок, 31. март 2023. Вести денес: 46
home Познати

Нема да ви биде добро од крупниот кадар: Марјана објави фотографија од џиновските гради, но сите зборуваат само за еден детаљ (ФОТО)

Нема да ви биде добро од крупниот кадар: Марјана објави фотографија од џиновските гради, но сите зборуваат само за еден детаљ (ФОТО)

Најпознатата македонска лото девојка Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од нејзиниот летен одмор со што предизвика бура од реакции.

Водителката сподели фотографии од крупен кадар каде во преден план се нејзините џиновски гради.

Очигледно лото водителката знае вистински да ужива на плажа покрај вода и сонце, но на фановите очи највеќе им боде еден детаљ, а тоа се нејзините долги нозе кои едноставно изгледаат боженствено, погледнете.