сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 85
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Нема да му биде сеедно кога ќе го види нејзиното ново момче: Поранешната на Даниел Кајмакоски ја откри новата љубов? (ФОТО)

Нема да му биде сеедно кога ќе го види нејзиното ново момче: Поранешната на Даниел Кајмакоски ја откри новата љубов? (ФОТО)

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски овие денови е топ тема во јавноста откако сама започна да провоцира преку социјалните мрежи.

Неодамна таа вниманието го привлече преку фотографија на која буквално ја натегна тангата и позираше во неа, додека овој пат таа го испровоцира поранешниот сопруг со фотографија која откако ќе ја види сигурно нема да му биде сеедно.

Целото ова време јавноста се прашуваше дали Кристина по разводот со Кајмакоски има ново момче во нејзиниот живот.

Сепак намерно или не, таа сподели фотографија на која можеби се наоѓа нејзиното ново момче, погледнете.

Парламентарни избори 2020