четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Нема да можете да ја погледнете во очи- Ќерката на Топалко го згреши бројот на костимот за капење, па градите и излегоа надвор (ФОТО)

Нема да можете да ја погледнете во очи- Ќерката на Топалко го згреши бројот на костимот за капење, па градите и излегоа надвор (ФОТО)

Ќерката на познатиот пејач Милан Топалковиќ- Топалко е позната по совршената линија и провокативни фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

@sweet_heart_accessories @fashion.mystic @sparkles_accessories_

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Овој пат модната блогерка повторно ги изненади фановите со провокативни фотографии од својот одмор.

@yoa_swimwear @sparkles_accessories_

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Имено таа облече бикини кое повеќе открива, него што покрива, а со тоа привлече и медиумска фама во медиумите, погледнете.

??‍♀️

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

@sakyswimwear

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Коронавирус