среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 21
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Нема да може да ја погледнете во очи од големите гради- Дара Бубамара се фотографираше во брутално секси бикини (ФОТО)

Нема да може да ја погледнете во очи од големите гради- Дара Бубамара се фотографираше во брутално секси бикини (ФОТО)

Познатата српска пејачка Дара Бубамара важи за една од најатрактивните жени на балканската естрада, а со своите провокативни фотографии на социјалните мрежи секогаш привлекува големо внимание.

Така беше и овој пат кога пејачката на својот Инстаграм профил објави сексапилна фотографија во бикини каде во прв план се најдоа нејзините големи гради.

-Уживање, капење, напиша пејачката под фотографијата која предизвика лавина од коментари, погледнете.

Uzivanje kupanje???‍♀️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус