недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

„Нема да ме боли каде и да ме удриш“- Беквалац прв пат се огласи откако беше претепана, а овие зборови ќе ве наежат (ВИДЕО)

„Нема да ме боли каде и да ме удриш“- Беквалац прв пат се огласи откако беше претепана, а овие зборови ќе ве наежат (ВИДЕО)

Пејачката Наташа Беквалац последниве два месеци ниту еднаш не се огласи во јавноста откако беше претепана од сопругот Лука Лазукиќ.

Но, на нејзиниот Инстаграм профил пред неколку денови пејачката започна да објавува повторно фотографии, а го најави и својот настап прв пат по пораѓањето.

Наташа на својот профил објави видео од нејзината песна „Најлоша“, а според многумина тоа се вистинските зборови кои алудираат на тоа што и претстоеше на пејачката, погледнете.

???

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Коронавирус