среда, 14. септември 2022. Вести денес: 185
home Познати

Нема да крене глава од мажите по оваа изјава: Ана Николиќ откри какви момчиња сака, но и дека ќе се посвати со Цеца

Нема да крене глава од мажите по оваа изјава: Ана Николиќ откри какви момчиња сака, но и дека ќе се посвати со Цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ на 3 јуни годинава стана баба по прв пат откако нејзината снаа Богдана Родиќ на свет го донесе Жељко Ражнатовиќ.

И додека пејачката заедно со нејзиниот син се во изолација поради позитивните тестови на коронавирус, овој пат и пејачката Ана Николиќ не заборави да го прокоментира нејзиниот внук.

-Се уште не се родил вистинскиот маж за мене, покрај кој повторно би била среќна и заљубена. Може тој вистинскиот е внукот на Цеца, но мора да почекаме 22,23 години… ма ќе го почекам Жељко бидејќи останатите мажи и не ми се допаѓаат, вели Николиќ.

Таа по сето ова вели дека сепак се шегува бидејќи Жељко би можел да биде добар пар со нејзината ќерка Тара, па да му стане она баба.

Најнови вести

Коронавирус