петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Нема да ја препознаете: Вака изгледа Ана Николиќ со кратка коса (ФОТО+ВИДЕО)

Нема да ја препознаете: Вака изгледа Ана Николиќ со кратка коса (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Ана Николиќ не престанува да изненадува кога станува збор за својот изглед.

Имено, таа ова година ја започна многу успешно. Таа се врати на музичката сцена со нови песни кои веќе имаат милионски прегледи на социјалните мрежи.

Освен тоа, Николиќ успеа да ја врати и својата витка линија.

Сега пејачката се пофали и со новиот изглед. Дека ни пандемијата не ја стопираше да го промени изгледот покажа и новиот имиџ со кој се пофали на социјалните мрежи.

Иако од почетокот на кариерата беше препознатлива по долгата коса, Ана се одлучи својата кратка коса да ја скрати.

Николиќ сега има рамна „паж“ фризура, а новиот изглед на пејачката им се допадна и на нејзините фанови.

Коронавирус