среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 169
home Познати

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Поранешната ѕвезда од филмовите за возрасни Џена Џејмсон без шминка ги шокираше фановите (ФОТО)

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Поранешната ѕвезда од филмовите за возрасни Џена Џејмсон без шминка ги шокираше фановите (ФОТО)

Поранешната порно ѕвезда заедно со нејзиниот вереник и нејзината ќерка уживат на Хаваите.

Некогашната порно актерка, Џена Џејмсон (45), која по трет пат се породила во април 2017 година, уловена е на плажа во бикини, каде бела скоро и непрепознатлива.

Таа наводно се преселила на Хаваите со веренокот Лоро Битон и ќерката Бател, каде што уживат во најсреќната земја за живот.

Ѕвездата од филмовите за возрасни уживаше со ќерката во пливањето во кристално плавата вода.

Познато е дека имаше проблеми со килажата после породувањето и често ги објавуваше оние работи нис кој поминуваат сите жени, но не споделуваат јавно.

Популарната актерка беше без шминка и по мајчка, многумина нема да ја препознат

Најнови вести

Коронавирус