сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Нема да ја препознаете пејачката: Само насмевката е иста, еве како изгледала порано (ФОТО)

Нема да ја препознаете пејачката: Само насмевката е иста, еве како изгледала порано (ФОТО)

На социјалната мрежа Инстаграм се појави фотографија од познатата пејачка, на која таа е речиси непрепознатлива.

На фотографијата се наоѓа пејачката Маја Николиќ, а нејзиниот изглед привлече големо внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @foto.nostalgija

Ретко кој можеше да ја препознае Маја бидејќи тука таа го негувала својот природен изглед, а денес е позната по русата коса.

Но, секако, тука е нејзината препознатлива насмевка.

Најнови вести

Локални избори 2021