сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Нема да ја препознаете: Мадона со кратка црна коса (ФОТО)

Нема да ја препознаете: Мадона со кратка црна коса (ФОТО)

Мадона веќе речиси 20 години е русокоса, но сега таа се одлучи за драстична промена.

Таа објави фотографии на нејзиниот Инстаграм, каде што има кратка темна коса и изгледа како сосема друга личност.

 

View this post on Instagram

 

A Toast to lovers of Adventure and Music…………????………….A Feast awaits you! ♥️?? #music #magic #lisboa

A post shared by Madonna (@madonna) on

 

View this post on Instagram

 

Getting Ready For the Super Blood Wolf Moon ! ??? #lisbon #music #magic

A post shared by Madonna (@madonna) on

Коронавирус