вторник, 11. август 2020. Вести денес: 74
Во живо

Прес-конференција на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски

home Познати

Нема да ја препознаете! – Анастасија Ражњатовиќ распали со полните усни!

Нема да ја препознаете! – Анастасија Ражњатовиќ распали со полните усни!

Ќерката на најпознатата балканска пејачка Светлана Ражњатовиќ-Цеца ги изненади своите следбеници на Инстаграм со прекрасна нова фотографија.

Се гледа дека убавата, млада пејачка е на одмор бидејќи има доста потемен тен на сликата, или пак претерала со фотошопот.

Под својата слика таа напишала дека е во „златно“ расположение.

Коронавирус