среда, 23. ноември 2022. Вести денес: 187
Во живо

Отчет на градоначалникот на Општина Ѓорче Петров пред граѓаните

home Познати

Нема да им поверувате на очите што гледате: Анастасија сподели фотографија стара пет години, оваа корекција е видлива повеќе од било кога

Нема да им поверувате на очите што гледате: Анастасија сподели фотографија стара пет години, оваа корекција е видлива повеќе од било кога

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил со фановите сподели како изгледала пред точно пет години.

Наследничката на Цеца која исто така е пејачка со фановите се присети како изгледала кога имала само 17 години.

Многумина веднаш започнаа да коментираат дека таа е вистинска убавица и тогаш и денес, но имаше и такви кои напишаа дека пејачката не се препознава денес поради естетските операции и корекции на лицето.

Најнови вести

Коронавирус