четврток, 12. мај 2022. Вести денес: 83
home Познати

Нема да го препознаете: Вака изгледа Томо од „Чиста љубов“ со долга коса (ФОТО)

Една од главните улоги во серијата улогата на Томо, ја толкува познатиот хрватски актер Иван Херцег, тој во серијата е со кратка коса, која не секогаш била таква.
Нема да го препознаете: Вака изгледа Томо од „Чиста љубов“ со долга коса (ФОТО)

Хрватската серија „Чиста љубов“ е една од најгледаните во овој момент во Македонија.

Една од главните улоги во серијата улогата на Томо, ја толкува познатиот хрватски актер Иван Херцег, тој во серијата е со кратка коса, која не секогаш била таква.

Погледнете како изгледал Иван Херцег пред неколку години со долга коса.

 

Најнови вести

Коронавирус