сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 13
home Познати

Нема да го препознаете: Вака изгледа телото на Џастин Бибер по 100 часа тетовирање (ФОТО)

Нема да го препознаете: Вака изгледа телото на Џастин Бибер по 100 часа тетовирање (ФОТО)

Светски познатиот пејач Џастин Бибер со милионските фанови сподели фотографија која ги изненади сите.

Имено тој го покажа својот горен дел од телото кое е целосно истетовирано, а за сето тоа потребно било да поминат 100 часа напорна работа.

Пејачот е познат како некој што обожава тетовирање, па така не треба да ги чуди фановите што на неговото тело речиси и да нема празно место за нова тетоважа.

-Доколку не болат тетоважите би ги имале сите. Добро можеби не сите. Повеќе од 100 часа тешка работа на моето тело и не би избришал ниту една. Апсолутно сакам уметност и од своето тело направив платно, многу е забавно, напиша пејачот на својот Инстаграм профил.

Најнови вести

Коронавирус