среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 25
home Познати

Нема да го препознаете славниот Роки: Еве како денес изгледа Силвестер Сталоне (ВИДЕО)

Нема да го препознаете славниот Роки: Еве како денес изгледа Силвестер Сталоне (ВИДЕО)

Силвестер Сталоне со заминувањето во пензија си даде и целосен одмор, како од работа така и од грижата за себе.

Во новото видео кое го објави на службениот Инстаграм профил фамозниот Роки, како што е познат, го покажа својот нов изглед.

Тој јавно покажа како изгледа со седата коса.

Коронавирус