среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 161
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Нема да го препознаете: Оваа промена на Бред Пит не им се допадна на фановите

Нема да го препознаете: Оваа промена на Бред Пит не им се допадна на фановите

Актерот Бред Пит (57) со години важи за голем шармер. Голем број пати е прогласуван за најпосакуван маж во светот.

Но, сега реши да го смени својот имиџ, а тоа не им се допадна на неговите фанови.

Папараците го фотографирале на излегување од канцеларија во Лос Анџелес, а тој бил во сосема лежерна облека – патики, искинати фармерки, широка јакна.

Ретко кој би го препознал на прв поглед.

 

Коронавирус